O NAS

 

Apollo to polska marka, produkująca roślinne zamienniki mięsa. Głównym składnikiem, z którego powstają produkty Apollo, jest fasola. A głównym celem – tworzenie całkowicie roślinnej alternatywy dla mięsa (przy jak najwierniejszym zachowaniu smaku i struktury mięsa), a także bycie „lepszym, niż mięso” – stworzenie nowej kategorii na rynku żywności, a nie bycie „tylko zamiennikiem” mięsa.

 

 

 

 


 

 

Wege Siostry to rodzinna firma, która produkuje roślinne alternatywy dla serów i masła. Założyły ją w 2017 roku Magdalena Rzymanek-Paczkowska i Zuzanna Rzymanek-Omulecka – rodzone siostry.

Z połączenia innowacyjnego surowca (nerkowców i pestek) oraz tradycyjnych metod serowarstwa, powstają produkty wynoszące roślinne alternatywy dla nabiału na nowy poziom. Bez mleka, bez glutenu, za to z żywymi kulturami bakterii i najlepszej jakości składnikami.

Produkty Wege Sióstr są dla każdego. Każdego, kto ceni sobie wyjątkowy smak, prosty skład i zdrowie. Dla wegan, fleksitarian, osób z nietolerancją laktozy i glutenu. Dla tych, którzy chcą dokonywać lepszych wyborów dla siebie i środowiska.

 

 

 

 

 

Bezmięsny to polski start-up, który zaistniał w 2016 roku dzięki zbiórce crowdfundingowej wspartej przez ponad 1500 osób z całego kraju. Firma braci Rafała Czecha i Igora Sadurskiego od początku specjalizuje się w roślinnym wędliniarstwie przywiązując szczególną wagę do głębokiego aromatu i struktury swoich produktów. W tym celu Bezmięsny stosuje m.in. metodę wędzenia swoich roślinnych wędlin naturalnym drewnem dębowym, używając przy tym własnych naturalnych mieszanek przypraw. Dziś produkty firmy są dostępne w ponad 400 sklepach w całej Polsce, a międzynarodowa odsłona brandu pod nazwą Plenty Reasons sprzedaje produkty m.in. w Szwecji, Słowenii, Czechach czy na Węgrzech. 

 

Misją firmy jest udowadnianie, że chcąc zaprzestać lub ograniczyć jedzenie mięsa, nie trzeba rezygnować z dobrze znanych, lubianych smaków i zapachów. Bezmięsny pielęgnuje kulturę jedzenia kultowej kanapki z szynką, ale w nowym, roślinnym wydaniu, dzięki któremu konsumenci mogą jednocześnie pozytywnie wpływać na rzecz klimatu.

 

 

 

 

 

PATRONAT:

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl